Strona główna
Galeria Kontakt Ogłoszenia
Historia Ziemia
Wyszukaj na stronie


W tym roku plaży nie będzie
W Wyszkowie nie będzie w tym roku strzeżonego kąpieliska. Z uwagi na wysoki stan wody, Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji nie ma możliwości przygotowania plaży. Na dodatek przeprowadzone przez sanepid badania wody wykazały, że w Bugu jest salmonella.
Podobna sytuacja była rok temu, kiedy kąpieliska również nie udało się zorganizować. Dziś dodatkowo na plaży mamy jeszcze bagno, a w wodzie – salmonellę. Kąpieli należy więc unikać. To smutna wiadomość, biorąc pod uwagę wysokie temperatury, sprzyjające wypoczynkowi nad wodą. Przy takiej pogodzie plaża zazwyczaj wypełniona była wypoczywającymi. Dyrektor sanepidu Tomasz Liwartowski pociesza, że rzeka może się jeszcze oczyścić. Na strzeżone kąpielisko nie mamy jednak co liczyć.                   
SB
Wróć do listy artykulów z tego wydania
Komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami internautów. Redakcja Nowego Wyszkowiaka nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie możliwość przeredagowywania fragmentów komentarzy w sposób nie zmieniający ich przekazu, a w szczególnych przypadkach usuwania fragmentów lub całych komentarzy. Nie będziemy publikować opinii, które są wulgarne, obraźliwe, naruszające zasady współżycia społecznego, zawierają adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe, obrażają osoby publiczne, obrażają inne osoby uczestniczące w dyskusji, mogą łamać prawa autorskie, nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu.
2010-07-12 10:41
~yc84
żenada. nie dość, że korzystają z cudzej własności nie przeznaczonej do tego to jeszcze wymagają. ja pier.. co za naród, ukraść i jeszcze mieć pretensję że słabej jakości ten łup.
2010-07-11 22:53
~lenka
następny super bohater od cudzych zon poniżej a konkretów zero żenada gratulacje dla Mario za sensowny opis ale kogo to interesuje czekajmy na dramat ludzki oby nie.
2010-07-11 15:03
~Blue
Następny oszołom i ignorant się odezwał. Podaj mi swój adres, to przyjdę do CIebie, zabiorę połowę żarcia z lodówki, pożyczę samochodu, pogadam z żonką. A potem będę miał pretensje, że mnie do siebie nie przywiozłeś, nie odwiozłeś i nie rzucałeś kwiatków pod nogi. Wyjątkowo upośledzony ten pan poniżej.
2010-07-10 23:31
~Mario
Wywrotki żwiru to było komu liczyć , ale tern zabezpieczyć to nie . Droga bez chodnika na niej małe dzieci pijani kierowcy i podchmieleni rodzice ,brak zainteresowania władz i arogancja właściciela terenu jednym słowem zero prawa.A policja i straż miejska czy wykazała zainteresowanie problem to nie tylko nielegalne kąpielisko ale i dojście do niego po bardzo wąskiej ,pozbawionej chodnika drodze .
2010-07-08 10:17
~niezadowolony obserwator
ja chodzę na basen i mam problem z głowy
2010-07-08 10:05
~Stary Wyszkowianin
Dla mnie ważne jest,aby tam nie doszło do tragedii.Jak który z was straci tam swojego bliskiego to ciekawe czy będzie dalej opowiadał głupoty,że to nie istotne,bo to na terenie prywatnym się stało?
2010-07-08 09:50
~niezadowolony obserwator
Staremu nie wytłumaczysz - ot wiek taki
2010-07-08 09:47
~Przewlekły
DO Stary Wyszkowianin!!!!!!!!! Przecierz żwirowisko to teren prywatny wiec po jaka cholere ratownik i to z WOSIR-u ?:D
2010-07-08 09:27
~Blue
Tak, tak Stary, Skuszew to idealne miejsce na zrobienie kąpieliska. Wywrotki kręcące między plażowiczami, tiry z pobliskiej drogi krajowej i dzieci biegające boso przez tę drogę do sklepu po drugiej stronie ulicy. Copacabana się nie umywa. To, że czegoś chcesz, albo chce grupa ludzi, to nie znaczy, że to będzie bezpieczne rozwiązanie. Proponuję Ci jeszcze napisanie petycji do Z. Nizińskiego w związku z jego skandalicznym zachowaniem i nieudostępnieniem prywatnego terenu do kąpieli. Jak śmiał, drań jeden ! !
2010-07-07 16:19
~Stary Wyszkowianin
Tłumy kąpiących się na wyrobisku są przecież faktem dokonanym,a zmienić to mogłoby tylko szczelne ogrodzenie terenu,a nie kilka tabliczek i oświadczenie P.Nizińskiego,że nie odpowiada.Kiedy się tam ktoś utopi,to on się przekona (oby nie),że jednak odpowiada,bo to właśnie jego teren i w dodatku nie zabespieczony.Czy lepiej jest czekać,aby się o tym przekonać,czy dać tam ratownika?Niech się nad tym zastanowią władze i właściciel.Jeśli na budowie ulegnie wypadkowi osoba postronna,a budowa jest nie ogrodzona,to niema wogóle gadania,wina jest właściciela terenu-budowy.A poza tym,czy właścicielowi nie zależy,żeby tam było czysto?
2010-07-07 13:52
~wyszkowianka
No co władze mają czekać? To teren prywatny i tyle. W Wyszkowiaku jest napisane oświadczenie Pana Nizińskiego, że nie ponosi odpowiedzialności za kapiących sie tam ludzi. Jak ktos głupi to chodzi sie tam kąpać bez zgody właściciela, a potem może sie procesowac - pewnie latami. Od kiedy to jest tak, ze korzystamy z cudzej własności bez zgody właściciela, a on ma sie z tego cieszyc i ponosić odpowiedzialność za ludzi naruszających jego własność.
2010-07-07 13:19
~Stary Wyszkowianin
No i Wosir ma spokój w tym roku,nie musi się wypręzać.Zapomniano jednak,że na wyrobisku żwirowym obok są tłumy,setki ludzi kąpiących się,woda bardzo czysta,ładny piasek,ale ratownika tam nie uświadczysz!!!!!! Czy władze czekają aż się znów ktoś utopi? Czy to jest ponad wasze siły żeby dogadać się z p.Nizińskim i postawić choćby ratownika? Przecież to również Nizińskiemu będzie na rękę,bo teraz jak się ktoś tam utopi,to będzie jemu sprawę rodzina wytaczać,że dopuścił do tego na własnym terenie,nie upilnował,jak wezmą dobrego adwokata to będzie miał spore problemy.A i śmieci by nie miał na swoim terenie,jakby jeszcze WOSIR parę koszy mu na plaży postawił.Ale dcyzję to trzeba podejmować JUŻ,a nie czekać.
2010-07-07 12:25
~Mieszko
Piękna trawa latoś na plaży...
Czytaj w aktualnym numerze
Wiadomości z miasta
Kilka tysięcy osób wzięło udział w sobotniej, 18 czerwca, Gali Muzyki Disco. Największe tłumy przybyły na stadion miejski wieczorem, na koncerty gwiazd wieczoru,...
Sport
Ostatni pojedynek w III lidze kobiet rozegrały w sobotę zawodniczki Loczków Wyszków. - Oby ostatni na czas dłuższy niż rok - mówią...
Czytelnicy napisali
01.06.2016r. w prezencie z okazji Dnia Dziecka, rodzice z grupy „Żabki” pod czujnym okiem Pani Magdaleny Łyszkowskiej i Moniki Ponichtera przygotowali przedstawienie...
Wiadomości z powiatu
W Młodzieżowej Parafiadzie ku czci Świętego Jana Pawła II Przyjaciela Młodych, która odbyła się  8 czerwca w Porębie, wzięły udział reprezentacje...
Kultura
Wyszkowska biblioteka włączyła się w ogólnopolską akcję Noc Bibliotek „Wolno czytać”, która upłynęła pod znakiem Henryka Sienkiewicza i...

strony www Warszawa