Strona główna
Galeria Kontakt Ogłoszenia
Historia Ziemia
Wyszukaj na stronie


Miało być o Europie, było o trybunale
Kryzys związany z Trybunałem Konstytucyjnym był głównym tematem spotkania z posłem Prawa i Sprawiedliwości Danielem Milewskim, które odbyło się 7 kwietnia. 
Daniel Milewski, z wykształcenia prawnik, jest najmłodszym posłem w naszym okręgu. Startując z ostatniego miejsca, zdobył 13,3 tys. głosów. W sejmie jest członkiem komisji gospodarki i rozwoju, spraw zagranicznych, sprawiedliwości i praw człowieka. Jego biuro poselskie w Wyszkowie (ul. 3 Maja, budynek ZDZ, pok. 101) czynne jest od poniedziałku do czwartku.
Nawiązując do stosunków między Polską a Unią Europejską, Daniel Milewski wspomniał krótko o przygotowywanej w Parlamencie Europejskim rezolucji w sprawie Polski i kryzysie emigracyjnym.
Skoncentrował się jednak na sytuacji dotyczącej Trybunału Konstytucyjnego, przywołując apel prezydenta Andrzej Dudy do ówczesnej koalicji PO-PSL o niepodejmowanie decyzji przed wyborami parlamentarnymi, wybór przez ówczesny sejm pięciu sędziów trybunału i zreformowaną przez PiS po wyborach ustawę o Trybunale. – Wśród prawników atmosfera nie jest ciekawa, bo to spór polityczny – przyznał poseł. – Dlatego marszałek sejmu powołał zespół, który ma zaproponować rozwiązanie tego kryzysu. Bo że sytuacja kryzysową jest, przyznaje każda strona. Ubiegłotygodniowe spotkanie u marszałka może być krokiem do osiągnięcia kompromisu. Jedynym rozwiązaniem jest zmiana konstytucji. Opozycja mówi: opublikujcie wyrok, niech prezydent zaprzysięgnie sędziów i będzie po sprawie. Ale to będzie zaprzeczenie wszystkiego, o czym mówimy.
- Prosiłbym, żeby wniósł pan trochę młodzieńczego spojrzenia. Spór zabrnął w ślepy zaułek. Ustawę trybunał uznał za niekonstytucyjną i miał prawo – do posła zwrócił się Karol Pękul. I tu zdania wśród uczestników spotkania były podzielone. 
- Ale jak to się przekłada na naszą pozycję w Europie i świecie? Nie jesteśmy samotną wyspą. Jesteśmy związani transzą środków z UE. W związku z kryzysem, który mamy, czy nie tracimy czasu i pozycji jako Polska? – kontynuował Karol Pękul.
- Dzisiaj działalność trybunału jest sparaliżowana – odparł Daniel Milewski. – Krytykujemy rząd, posłów, prezydenta. Sądów nie krytykujemy, ale sondaże nie wypadają dla nich korzystnie. Może dobrze się dzieje, że jedynym sposobem wyjścia z tej sytuacji jest ustanowienie nowego prawa. 80% spraw, z którymi spotykam się na dyżurach w Wyszkowie, dotyczy wyszkowskiej prokuratury. My po prostu nie ufamy tym, którzy mają odpowiadać za sprawiedliwość. Ja wcale nie mówię, że sprawiedliwość musi być po naszej stronie. Czy ja mówię jak PiS-owiec? Może tak. Wracałem w grudniu po nocnych głosowaniach i miałem bardzo mieszane uczucia. To, co robiliśmy, robiliśmy w otwartym polu, tego nikt wcześniej nie robił. Nietykalność Trybunału Konstytucyjnego została naruszona. Na gruncie sprawiedliwości mamy rację, ale jeśli chodzi o literę prawa, jesteśmy w kropce. Dobrze by było dla życia publicznego w Polsce, gdybyśmy narysowali TK od nowa. Żeby to nie było ciało polityczne. A prezes Rzepliński stał się politykiem.
- Są pewne wartości bez względu na opcję. Prezydentowi należy się szacunek bez względu na opcję, z jakiej się wywodzi – skomentował Karol Pękul. – Taką wartością jest konstytucja. Często zmieniana, przestaje mieć wymiar najwyższego aktu prawnego. Do czego byśmy doprowadzili, jeśli byłaby zmieniana przy każdej zmianie opcji politycznej? Konstytucja jest po to, żeby bronić interesów przeciętnego obywatela.
- Cały trybunał jest stricte polityczny – do dyskusji włączył się Waldemar Sobczak. Nawiązując do uchylenia przez trybunał części ustawy dezubekizacyjnej, zwrócił się do Karola Pękula: - Czy godzisz się na to, żeby ubecja dostawała 25 tys. emerytury? Czy godzisz się na to? Co by ten sejm wprowadził uchwałą, trybunał wszystko uwali.
- Czy my się za bardzo nie boimy tego, jak to zostanie odebrane w Europie? – zastanawiał się z kolei Daniel Milewski.  – Nie dzieje się nic, co by zagrażało prawidłowemu funkcjonowaniu państwa.
Uczestnicy spotkania byli podzieleni również w kwestii proponowanych przez PiS zmian w przepisach dotyczących głosowania sędziów czy zmiany składu sędziowskiego. 
- Premier Szydło zaproponowała, żeby opozycja wskazała większość sędziów – przypomniał poseł.
- Ale sędziowie są nieusuwalni, nie mogą też być ponownie wybrani – zauważył prawnik Dariusz Rogulski.
Zwolennicy PiS apelują do posłów o bardziej czytelne przekazy w mediach. – 
Dlaczego nie potrafimy uciszyć takiego pana redaktora? Przecież jesteśmy u władzy, nie dajmy sobie po głowie jeździć. Informujmy. Nie ma co się obawiać, że nam pieniądze zabiorą, bo one wracają do Unii Europejskiej – mówił jeden z uczestników spotkania.
- Ani jeden podpis pod projektem ustawy antyaborcyjnej nie został stworzony, ale to już jeden z głównych tematów przypisywany PiS – do przekazów medialnych nawiązał Daniel Milewski. – Kościół powiedział, że ich zdaniem kompromis nie jest właściwy. Bo co miał powiedzieć? Potwierdzić naukę kościoła, że aborcja jest niedopuszczalna. Ale są też zalecenia dla rządzących: stwarzajcie warunki dla dzieci np. chorych. Mówi wręcz, że dzisiaj za wcześnie na taką ustawę.
Z odbiegania od tematu spotkania, który brzmiał „Czy Europa nas zdradzi?”, niezadowolony był Grzegorz Gajewski. Zapytał o ustawę o ochronie gruntów rolnych, czy na rolne można wydawać decyzje o warunkach zabudowy i skąd Agencja Nieruchomości Rolnych będzie miała pieniądze na wykup gruntów? – Kompromisu do grudnia nie będzie. Co od kwietnia do grudnia PiS zamierza zrobić? Pozycja Polski będzie jednak osłabiana. Czy państwa zachodnie w ramach NATO w razie co się zbiorą do nas? – pytał również.
- Nikt nie odwołuje szczytu NATO w Warszawie – zauważył Daniel Milewski. 
– Kiedy wchodziliśmy do UE, był okres ochronny na zakup ziemi rolnej przez cudzoziemców. Dzisiaj nie możemy powiedzieć, że Niemcom, Anglikom nie będziemy sprzedawali ziemi. Musimy w generalny sposób złożyć tę tematykę – przekonywał poseł, także do przepisów umożliwiających zakup ziemi bez przeszkód tylko indywidualnym rolnikom.
SB 
Wróć do listy artykulów z tego wydania
Komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami internautów. Redakcja Nowego Wyszkowiaka nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie możliwość przeredagowywania fragmentów komentarzy w sposób nie zmieniający ich przekazu, a w szczególnych przypadkach usuwania fragmentów lub całych komentarzy. Nie będziemy publikować opinii, które są wulgarne, obraźliwe, naruszające zasady współżycia społecznego, zawierają adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe, obrażają osoby publiczne, obrażają inne osoby uczestniczące w dyskusji, mogą łamać prawa autorskie, nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu.
2016-04-20 09:46
~Marek Eychler
Teraz do durniów i nieuków, co KOD i opozycję nazywają Targowicą parę słów. Przypomnę: nie wdając się w zbędne szczegóły, chodziło o to, że pewna grupa patriotów uchwaliła Konstytucję 3 maja, a inna grupa - zdrajców, targowiczan - była temu przeciwna. Konstytucję potraktowała z wrogością i zwróciła się do obcego mocarstwa, Rosji, o pomoc zbrojną. Jaka więc jest analogia z obecną sytuacją w Polsce? Pewna grupa broni obowiązującej konstytucji (tak jak bronił jej obóz patriotyczny w XVIII wieku), a inna grupa (PiS i jego zwolennicy) jest jej przeciwna (tak jak targowiczanie byli przeciwni Konstytucji 3 maja) i uchwala ustawy z konstytucją niezgodne. I oto zaskakujący wniosek: To właśnie PiS jest targowicą, bo zwalcza obowiązującą konstytucję (!), a domniemani "targowiczanie" bronią jej przed jego zakusami. Widząc bezsens apeli do ślepych i głuchych władz własnego kraju, opozycja zwraca się o pomoc, ale nie do "obcego mocarstwa o interwencję zbrojną", tylko do demokratycznych instytucji tej organizacji, w której Polska jest pełnoprawnym członkiem - do Unii Europejskiej. Nie do Rosji, Chin, Egiptu, ale tam, gdzie mamy pełne prawo (wręcz obowiązek) zwrócić się w razie oczywistych wątpliwości co do przestrzegania prawa w Polsce. Dodajmy jeszcze oczywistą zdradę, podobnie jak wówczas w XVIII w., biskupów z prymasem na czele i mamy obraz dzisiejszej Targowicy. No i kto kretyni jest tą dzisiejszą Targowicą? Złodziej krzyczy - łapać złodzieja?
2016-04-20 08:29
~do Lecho
A ten znowu swoje.Chłopaku !!!!! Nie otwieraj lodówki bo Ci Eychler wyskoczy po raz 38 w tym dniu.
2016-04-19 23:29
~Lecho
Ponad 37 komentarzy to autorstwo chorego zbuka z Pultuskiej, chlopie leb ci odpadnie od tego kombinowania.
2016-04-19 20:46
~wawa
WYRAŻAM CAŁKOWITE 100% POPARCIE DLA MARKA EYCHLERA.
2016-04-19 18:04
~karo
Poniżej to wpis przygłupa, któremu ONR zrobiło z mózgu miazgę w Białymstoku.
2016-04-19 16:05
~Do wawy
Nie ma co z przyglupem z Pultuskiej polemizować. Wiadomo co on w koło pisze,zeby pewnie zdarl z nienawisci,a rozum tak splamiony,ze pewnie Vanish go nie wyczysci. Komentarze tworzone z chorej glowy coraz bardziej utwierdzają nas w przekonaniu o miernotach intelektualnych, jakie i on popiera. Zastanawiam sie gdzie i jak pokonczyli szkoły skoro ich wiedza,ortografia,chamstwo zatrwaza. Chociazby wpis poseł Pomaska gdzie pisze ,,cza bylo" Sumujac działanie oszoloma z Pultuskiej jedno jest pewne ,ze pisze sam do siebie, rowniez pod różnymi nickamia jego obledna wściekłość wynika z tego,ze nikt go nie traktuje jak kogoś normalnego. Jest on biednym,chorym czlowieczkiem zaslugujacym na wspolczucie
2016-04-19 13:46
~wawa do z boku
Boli.Oj boli głowa,że cały świat Was pisiory nie popiera.Nadwrażliwość na jakiekolwiek kontakty opozycji z Unią do której przecież należymy jest niesamowita.Czego Pis dotknie zamienia w popiół.Nawet prawo w sejmie jest łamane.Kościół dominuje.Po ulicach zaczynają łazić nacjonaliści.Prawa kobiet się ogranicza.Trwa wojna z Trybunałem Konstytucyjnym.Usadza się w radiu i TV kumpli propagandystów.Propaganda jak za komuny.Nawet prawo posłów do wypowiedzi w sejmie jest \\\"wyłączane\\\" a wyłączność na rację mają ludzie na których głosowało 18% narodu.Fabryka autobusów \\\"Autosan\\\"została sprzedana za (grosze),17mln zł.Pani premier zupełnie gubi się w swoich obowiązkach.Kobieta zupełnie bez życia i energii.Prezydent robi wszystko co prezes nakazuje.Konie z winy nieudacznych prezesów pisowskich umierają.Nagonki na komunistów,których nie ma,nienawiść,nietolerancja,nieskończony do znudzenia temat Smoleńska i bzdury,które wygaduje Maciarewicz.Sledztwa w sprawie śledztwa.Zbyt duże uprawnienia dane Ziobrze.Buduje się dyktatura jednej Partii.Zamiast frankowiczom pomaga się franciszkanom i Rydzykowi.Program 500+ zjedzą urzędnicy.Zbyt wysokie są koszty jego obsługi i on sam itdddddd..Czy oTAKE Polskie walczyłeś ???
2016-04-19 12:56
~do zboka
ONR to bojówki agresywnych łysielców z niską inteligencją bliskie zdelegalizowania,popierane przez Pis.Jak to się rozszerzy to będzie wyłącznie wina Kaczyńskiego.Nie "zniewieściałe dupy"lecz stateczne,obliczalne rządy poprzedników z którymi świat sympatyzował a Polska się nieźle rozwijała.
2016-04-19 11:55
~z boku
ONR to nie PiS. ONR to bat na wasze liberalne, zniewieściałe pupy.
2016-04-19 10:44
~Marek Eychler
Ostatnie ekscesy prawicowego bydła w Białymstoku pokazały prawdziwy charakter obecnego nierządu, który wraz z kościołem wspiera w Polsce faszyzm. Pogrom PiSu - programem narodu!!!
2016-04-19 09:28
~z boku
Eychlerze, wawo i inni kolesie broniący starego układu, jesteście DILERAMI patologii, raka korupcji, kumoterstwa, skarżenia się do UE i Stanów, nieudacznictwa, manipulacji, kłamstw i innych deliktów, które niszczą naszą Ojczyznę, Polskę. To mówię wam ja, normalny mieszkaniec Wyszkowa.
2016-04-18 23:28
~bój to wasz jest ostatni.
Czy posłowie opozycji, którzy nie głosowali, mogą domagać się reasumpcji głosowania ? Jak pamiętamy liberum veto zniszczyło Polskę, panowie gorszego sortu.
2016-04-18 20:57
~wawa
Sympatyków Pśysu mimo wszystkich obiecanek wręcz ubywa (obecnie jest na kurpśach,które zawyżają statystykę więcej niż średnia krajowa a ta średnia to 32%).Nie PISz głupot.Referendum macie w kieszeni.Termin naprawdę jest kwestią czasu.O takich zmianach nie decyduje przekupiony plangton lecz ludzie świadomi,że dokonała się ZŁA zmiana..Pozdrowienia dla Eychlera,Oli i innych myślących demokratów z przekonania.Nie przekupionych pięćsetką z plusem.
2016-04-18 20:32
~Nie pisowiec do ~gorszego sortu
Tylko tyle możesz z siebie wydobyć mądrości,ile tylko nawciskali ci w łeb. Oszolomie,masz juz sporo lat,siwą brodę, rozum juz nie taki i to od dawna,tak,ze oprócz twojej głupoty i chamstwa,niczym juz nie zablysniesz. Tak jak wczesniej napisano abyś bredzil,bredzil jak najwiecej,a wtedy sympatyków PiSu przybędzie bo ja tez ich popieram. Przede wszystkim nasz Rząd i. Jego Prezydenta.
2016-04-18 20:29
~chamski komentarz (nie Eychler i Ola)
Precz z pseudo marszałkiem Kuchcińskim dopuszczającym bezkarne łamanie prawa przez cztery ręce.Nic się nie stało.Kibole,nic się nie satało ..........????????????????
2016-04-18 18:52
~gorszy ssort
Miło być o artykule, a tu nawet Pisbolszewicy o PiSwypierdku z europarlamentu nawet nie wspomnieli!!!!!!!!!! Towarzysze PiS czym jest okradzenie właścicieli ziemi i lasów przez was? Dlatego nazywam Was bolszewikami. nic nie budujecie tylko kradniecie.
2016-04-18 14:31
~Albin
Dobrze,ze pisza takie osoby jak ola i Eychler. Dzięki nim mamy przeświadczenie jakiej wartoscij sa osobnicy w opozycji a sondaż ich spada z dnia na dzien, Komentarz z dnia 17 04 godz,16.24 ~z boku w sposob trafny,kulturalny napisal jak wyglada rzeczywistosc,a chamskie,pozbawione logiki komentarze Eychlera toczą na dno ich partie
2016-04-17 21:26
~do zboka
Szczytu NATO nie organizuje się w państwie,którego minister obrony narodowej jest człowiekiem chorym psychicznie.
2016-04-17 21:00
~anty-pis
POLSKA,,PRYMUS PRZEMIAN,STAŁA SIE ZAKAŁĄ EUROPY RAZEM Z MOCARSTWEM WĘGIERSKIM.Walczcie o demokrację jebać Pis bo Wam na głowy tak wejdą że włosów zabraknie.To jest banda wykorzystująca wygraną w wyborach do stworzeniia w Polsce dyktatury z wypierdkiem Kaczyńskim.
2016-04-17 20:48
~do ZBOKA poniżej
Prezes i polityka miłości ??? Ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.NIE KARAWANA ZBOKU LECZ KARAWAN JEST JEST SZYKOWANY NA WASZĄ PIS TRUMNĘ..REFERENDUM I WYBORY !!!!!!!!!!!
2016-04-17 16:24
~z boku.
Prezes celnie zauważył, że z agresją nie da się wygrać polityką miłości, że trzeba użyć siły i stanowczości. To działa, opozycja piszczy ale karawana idzie dalej. Może agonię opozycji zatrzymać tylko prezes Rzepliński, dopuszczając do orzekania 3 pisowskich sędziów. Jeśli nie to histeria opozycyjna zostanie zatrzymana w grudniu, gdy w niesławie odejdzie sędzia Rzepliński. Wtedy do akcji przystąpi PAD i wszystko pozamiata. Eychler twoje komentarze już są złudzeniem powrotu do poprzednich porządków, po grudniu twoje wynurzenia będą groteską. Opozycja, głównie PO, już się zaorało rezolucją w PE. Nie jest groźna ale pobudziła mainstream europejski do jeszcze groźniejszych ataków na Polskę, tworzenia nowej rezolucji, w sprawie aborcji, karty praw podstawowych itp. Przyjaciel PO i Nowoczesnej, Guy Verhofstadt, chce odwołania szczytu NATO w Warszawie. PO, Nowoczesna i PSL nie zauważyli jakiego dżina wyciągnęli. Nie pozostało nic innego aby jeszcze bardziej oddać los Polski w rece PiS. Każdy komentarz Eychlera i mu podobnych będzie Polaków, w tym Wyszkowian, upewniał, że innej możliwości nie ma. To będzie OK.
2016-04-16 20:34
~10002
Oczy prezesa emanowały w kościele nienawiścią do Dudy na obchodach 1050-lecia.Z obrzydzeniem podawał rękę prezydentowi.Cały kościół stał a prezes siedział.Udowodnił po raz kolejny,że jest małym człowiekiem bez żadnych perspektyw,wręcz wrogiem dla naprawdę coraz większej grupy polaków.
2016-04-16 18:07
~Marek Eychler
PIS jest świadom nienawiści większości społeczeństwa , ośmieszany i punktowany przez świat cywilizacji XXI wieku wierzga jak koń w agonii. Kaczyński którego morda jest coraz bardziej wykrzywiona złością i zwykłym strachem wie że kukły które wyniósł do zaszczytów same żadnego z problemów nie rozwiążą bo są tylko marionetkami. Wie że jego zaplecze to nie są ci którym można zaufać. Że mimo iż zrobili mu wynik wyborczy , z równą zwierzęcą bezwzględnością nadzieją go na hak przy pierwszej nadarzającej się okazji. Jego zaplecze napędzane jest nienawiścią i wystarczy jedno-dwa wydarzenia aby nastąpił efekt domina któremu nawet Rydzyk nie zapobiegnie.
2016-04-16 15:00
~Precz z pisem
Na czarną listę zdecydowanie trafia w tym tygodniu nijaki Kuchciński.Pseudo marszałek od wyłączania mikrofonów.Tak,żeby za dużo w sejmie nie było demokracji.Ten funkcjonariusz pisu popisał się nie reagowaniem na łamanie prawa o zgrozo w miejscu gdzie jest tworzone.
2016-04-15 21:06
~Działaj Eychler,działaj.
Pis to się tak nadaje do rządzenia jak kalesony bezdomnego do prania na wiosnę.Smrodu narobiliście na sto lat i wooon z sejmu.Trzeba przyspieszyć wyprowadzkę tego towarzystwa.
2016-04-15 14:58
~roms
Polityka w krótkich majtkach.
2016-04-14 21:50
~tre
A gdzie wy macie tych ubeków z takimi emeryturami.Ferment tylko i nienawiść siejecie a księża was wspomagają.
2016-04-14 21:24
~demokracja musi być
Była dyskusja.Obstawialiśmy właśnie termin przyspieszonych wyborów.Wszyscy zgodni,że będą.
2016-04-14 21:18
~NIE
Ręce opadają na rządy mści-woja jarosławka.Totalna żenada.Oni naprawdę muszą za to odpowiedzieć.Jak można oficjalnie chcieć kary śmierci dla Tuska ???? Katole,opamiętajcie się bo niedługo będzie tu ISIS czy coś podobnego.Hayl-kaczor !!
2016-04-14 21:02
~Marek Eychler
To co wyprawia dziś pisowskie bydło w Sejmie przechodzi już ludzkie pojęcie. Czy ci ludzie nie rozumieją, nie trafia do nich, że za to wszystko będą wkrótce siedzieć?
2016-04-14 20:37
~Pis-STOP
Dokument stowarzyszeniowy z U.E. podpisał premier Leszek Miller z SLD. Lech Kaczyński w sarkofagu się przewraca na Wawelu widząc co robi niesławny brat,który przyczynił się do jego śmierci.
2016-04-14 18:38
~edi
Z czego ten osobnik żyje, że pisze tu ten swój blog przez całą dobę? Rodzice utrzymują? Bo przecież nie żona. A może żyje z wpisów internetowych sponsorowanych?
2016-04-14 18:04
~Marek Eychler
O wejściu do Unii Europejskiej zadecydowali Polacy w referendum.
2016-04-14 17:53
~PiS PO jedno zło!
No to może przypomnijmy zapominalskim, że do UE wprowadził nas śp. L. Kaczyński z D. Tuskiem.
2016-04-14 11:45
~do Robert
Mam pytanie.Jak otwierasz lodówkę to nie widzisz przypadkiem Eychlera ??? i co ćpasz do późnej nocy ??
2016-04-14 00:23
~Robert
Sieroto,piszesz sam do siebie. Wyluzuj sie,niech ci noca rozum odpocznie a jutro kąpiel,śniadania,muzyczką relaksujaca i zobaczysz jaki swiat jest piekny. To,ze jest was tysiace,a ty ich naczelny general tak jak Napoleon niech to bedzie twoja radością i terapia. Dobranoc generale.
2016-04-13 22:44
~"CHAMSKI" WPIS
TYLKO DONALD TUSK I TO PO ROKU NA STANOWISKU PREMIERA R.P. MOŻE PRZYWRÓCIĆ STRACONE DO POLSKI ZAUFANIE.ZNISZCZENIE AUTORYTETU POLSKI W ŚWIECIE JEST TO-TA-LNE !!!!!!!!!!!!!!!!
2016-04-13 22:17
~do robert
Sam gościu walisz chamowate texty.Spadaj.
2016-04-13 22:14
~do Robert
Nadzieja Twoja że Ejchler jest sam w Wyszkowie jest iluzją.Nie jest sam.Popiera go tysiące i coraz więcej w naszym mieście.Wal się z tym swoim popapranym pisem.
2016-04-13 22:12
~Marek Eychler
Robert "bohaterze", może tak byś się podpisał z nazwiska, co? Pogadalibyśmy sobie może w innych okolicznościach? Dla mnie tacy ludzie jak ty są żałośni.
2016-04-13 22:01
~Do edi z 17.38
edi,pewne schorzenia daja to,ze ludzie sami ze soba dyskutuja. Mozemy tylko wspolczuc i lekcewazyc.
2016-04-13 21:54
~Robert
Litosci,kiedy ten czub z Pultuskiej zmeczy sie ujadaniem I klamstwami. Pisze tez jako Anonim, a poznac mozna PO jego chamskich komentarzach. Ten osobnik chyba nigdy nie byl kochanym,skad taka msciwosc w nim, to,ze reprezentuje umyslowy prymitywizm,to juz sa problemy powaznego schorzenia, ale ta nie kontrolowna pisemna agresja i epitety jakimi rzuca kwalifikuja go do odosobnienia.
2016-04-13 21:43
~Marek Eychler
Oto słowa Andrzeja Dudy z kampanii wyborczej, a ściślej z debaty kandydatów. "Jeżeli zostanę wybrany, to w pierwszym roku [prezydentury] przygotuję i zgłoszę dwie ustawy: pierwszą obniżającą wiek emerytalny i drugą podwyższającą kwotę wolną od podatku. Jeżeli bym tego nie zrobił, podam się do dymisji" - zapowiedział. Rok mija za niedługo, a my będziemy za słowo trzymali, oj będziemy.
2016-04-13 20:47
~wawa
Wyrazem słabości i braku argumentów jest wPis "ediego" poniżej.Oczywiście że Pan Marek Eychler ma rację.To Pis groził "marszem miliona"....Prędzej doczekamy Majdanu niż tego Waszego miliona.Polska to NIE Pis i Jarosław "mściwy" Normalni ludzie powinni masowo dystansować się od tej grupy łamaczy demokracji.....Ten układ nie ma ŻADNEJ PRZYSZŁOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!! Brońmy demokrację.Nie dajmy się kupić 500+
2016-04-13 17:31
~edi
Czy ta gazeta to prywatny folwark tego gościa, co dyskutuje sam ze sobą???
2016-04-13 16:33
~Marek Eychler
W odpowiedzi na twoje głupoty proponuję byś przejrzał sobie co w Wyszkowiaku pisał niejaki Głowacki i Gajewski kiedy zapraszali na ten "marsz miliona" na 10-go kwietnia razem z pisem i klubem gazety polskiej. I nie tylko oni, w mediach aż huczało, że PIS robi marsz na milion ludzi. Wyszło z tego kilka tysięcy.
2016-04-13 16:14
~do Marka Eychlera
Głupoty opowiadasz. Marsz Miliona zapowiadał Schetyna a nie Pis. A jeśli chodzi o sondaże to jedyną niezmiennie tracącą poparcie partią jest PO.
2016-04-13 15:30
~Marek Eychler
PIS jest coraz słabszy, widać to zarówno w sondażach jak i na ulicy. Z zapowiadanego szumnie od dawna Marszu Miliona wyszła im ...duda. Może mówiąc milion mieli na myśli Prezesa i jego sześć zer? Moment konfrontacji zbliża się teraz wielkimi krokami.
2016-04-13 15:12
~Marek Eychler
7 maja - data ustalona przed chwilą na Zarządzie. Wielki marsz, organizatorem KOD, uczestniczą wszystkie partie i ugrupowania opozycyjne, organizacje pozarządowe i ci wszyscy, którym na sercu dobro Polski, Polaków i przyszłość następnych pokoleń. Szczegóły będę podawał gdy tylko będą się pojawiać jako oficjalne.
2016-04-13 14:28
~77777
MAJDAN W WARSZAWIE BĘDZIE NA 100%.
2016-04-13 14:25
~99
PRECZ Z pisemmmmmmmmmm !!!!!!!!!! Kompromitujecie Polskę 24 godziny na dobę.Panie Marku Eychler !! Kiedy demonstracja KOD ??
2016-04-13 14:23
~Marek Eychler
O czym z nimi dyskutować? Czy Pan Karol Pękul ma jeszcze złudzenia, że PISowi chodzi o dobro Polski i Polaków? Może ma złudzenia, że PIS się myli i można im coś wytłumaczyć, wyperswadować, przekonać? Panie Karolu jest Pan dorosłym człowiekiem, nie widzi Pan realiów? Z kim i O CZYM rozmowa? Czas rozmów dawno minął.
2016-04-13 14:03
~101
P aranojo i S chizofrenio, P rzeproście i S pier...
Czytaj w aktualnym numerze
Wiadomości z miasta
Silny wiatr pokrzyżował plany organizatorów piątkowego, 17 czerwca, letniego kina plenerowego. Do obejrzenia wszystkich zaplanowanych na weekend filmów, a więc...
Sport
Ostatni pojedynek w III lidze kobiet rozegrały w sobotę zawodniczki Loczków Wyszków. - Oby ostatni na czas dłuższy niż rok - mówią...
Czytelnicy napisali
01.06.2016r. w prezencie z okazji Dnia Dziecka, rodzice z grupy „Żabki” pod czujnym okiem Pani Magdaleny Łyszkowskiej i Moniki Ponichtera przygotowali przedstawienie...
Wiadomości z powiatu
W Młodzieżowej Parafiadzie ku czci Świętego Jana Pawła II Przyjaciela Młodych, która odbyła się  8 czerwca w Porębie, wzięły udział reprezentacje...
Kultura
Wyszkowska biblioteka włączyła się w ogólnopolską akcję Noc Bibliotek „Wolno czytać”, która upłynęła pod znakiem Henryka Sienkiewicza i...

strony www Warszawa