Strona główna
Galeria Kontakt Ogłoszenia
Historia Ziemia
Wyszukaj na stronie


Warto uczciwie i rzetelnie pracować (foto)
Pod koniec kwietnia, po  26 latach pracy w miejskim samorządzie, sekretarz gminy Teresa Goździewska odeszła na emeryturę. Przed rozpoczęciem obrad sesji rady miejskiej 12 maja otrzymała podziękowania i kwiaty od radnych i sołtysów. – Dla takich chwil jak ta – mówiła pani sekretarz –  warto uczciwie pracować, warto rzetelnie pracować, warto być człowiekiem.
W imieniu radnych za 26 lat pracy i służby publicznej podziękowała pani sekretarz przewodnicząca rady miejskiej Elżbieta Piórkowska.
- Jesteśmy przekonani, że jest pani dzisiaj dumna ze swojej pracy, solidnie i rzetelnie wykonanej, z pełnym oddaniem. Dziękujemy za to serdecznie. Jest to dla pani teraz czas na realizację własnych marzeń i – mamy nadzieję – działalności społecznej. Może usiądzie pani tu wśród nas i będzie dalej dzieliła się swoim doświadczeniem, swoją wiedzą merytoryczną?
Do tych miłych słów dołączyła się zastępca burmistrza Aneta Kowalewska.
- Już mamy pomysły na to, jak panią sekretarz zaangażować, wykorzystać i zagospodarować, wykorzystać jej wiedzę – zaznaczyła.
Radni wręczyli Teresie Goździewskiej podziękowania i kwiaty.
- Czuję się wzruszona i wyróżniona tym, że na tej sali mogę się z państwem spotkać – dziękowała wieloletnia sekretarz gminy. – Dla takich chwil jak ta, jak spotkanie z pracownikami urzędu, które odbyło się 20 kwietnia, w ostatnim dniu mojej pracy, warto uczciwie pracować, warto rzetelnie pracować, warto być człowiekiem. To się opłaca. Praca w samorządzie to służba, to nauka pokory, to praca wymagająca poświęcenia i szacunku dla drugiego człowieka. Tymi zasadami kierowałam się w mojej pracy i myślę, że te zasady sprawiły, że cieszyłam się i państwa uznaniem. Bo tak to czułam na spotkaniach, na sesjach i na komisjach. Bardzo za to uznanie i szacunek państwu dziękuję.
Podziękowała trzem burmistrzom, z którymi przez te lata współpracowała: Krzysztofowi Zamczewskiemu, który przyjmował ją do pracy, Janowi Malinowskiemu – burmistrzowi II i III kadencji oraz Grzegorzowi Nowosielskiemu, z którym pracowała przez trzy i pół kadencje. Dziękowała radnym, sołtysom, przewodniczącym osiedli, prezesom spółek i kierownikom jednostek, prasie, mieszkańcom Wyszkowa, którzy współpracowali z nią, uczestnicząc w komisjach wyborczych.
Radnym życzyła, żeby podejmowali trafne decyzje, z którymi identyfikowaliby się mieszkańcy. Aby w nadchodzących wyborach zdobyli zaufanie mieszkańców i zdobyli mandat, zasiadając w radzie VIII kadencji.
- A jeśli zdrowie pozwoli, to ja również o taki mandat spróbuję się ubiegać –  wyznała.
ES
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=
Zdjęcie: style=

Wróć do listy artykulów z tego wydania
Komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami internautów. Redakcja Nowego Wyszkowiaka nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie możliwość przeredagowywania fragmentów komentarzy w sposób nie zmieniający ich przekazu, a w szczególnych przypadkach usuwania fragmentów lub całych komentarzy. Nie będziemy publikować opinii, które są wulgarne, obraźliwe, naruszające zasady współżycia społecznego, zawierają adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe, obrażają osoby publiczne, obrażają inne osoby uczestniczące w dyskusji, mogą łamać prawa autorskie, nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu.
2016-05-23 09:37
~odnośnie wypowiedzi
zależy jak kto ...
2016-05-20 10:38
~znajomy
- Pokora, poświęcenie i szacunek dla drugiego człowieka – tymi zasadami kierowałam się w swojej pracy pani Tereso życzę wszystkiego najlepszego ale ta wypowiedz nijak ma się do pani postępowania w Urzędzie pozdrawiam
2016-05-17 12:22
~mama
Pomimo to, jest brak zwykłej przyzwoitości na tego rodzaju uroczystości. Na innych też i tak to spływa i dlaczego ... ?
2016-05-17 11:11
~znajomy
szału nie ma
2016-05-14 10:00
~Krawcowa
Bardzo mi przypadła do gustu pożegnalna wypowiedź p. Goździewskiej.Mieszkańcy miasta nie muszą wstydzić się takich przedstawicieli ich spraw. Radziłbym na brakującym stanowisku posadzić osobę o podobnych walorach merytorycznych i kulturalnych.Widoczna radna Piórkowska jest osobą bardzo reprezentatywną. Szkoda ,że innych radnych brak.
Czytaj w aktualnym numerze
Wiadomości z miasta
Prawie 90 osób wzięło udział w zorganizowanym 11 czerwca przez Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji spływie kajakowym rzeką Bug. Mimo początkowych obaw, pogoda...
Sport
W weekend na parkietach Hali WOSiR odbyły się finały mazowieckich igrzysk młodzieży w piłce siatkowej chłopców. Reprezentujący gospodarzy zespół UKS Polonez...
Czytelnicy napisali
01.06.2016r. w prezencie z okazji Dnia Dziecka, rodzice z grupy „Żabki” pod czujnym okiem Pani Magdaleny Łyszkowskiej i Moniki Ponichtera przygotowali przedstawienie...
Wiadomości z powiatu
W Młodzieżowej Parafiadzie ku czci Świętego Jana Pawła II Przyjaciela Młodych, która odbyła się  8 czerwca w Porębie, wzięły udział reprezentacje...
Kultura
Wyszkowska biblioteka włączyła się w ogólnopolską akcję Noc Bibliotek „Wolno czytać”, która upłynęła pod znakiem Henryka Sienkiewicza i...

strony www Warszawa