Strona główna
Galeria Kontakt Ogłoszenia
Historia Ziemia
Wyszukaj na stronie


Dobra zmiana trwa
Pytania o obniżenie wieku emerytalnego i podwyższenie kwoty wolnej od podatku, gaz łupkowy i plan Morawieckiego padły podczas spotkania z wiceministrem skarbu Markiem Zagórskim, na które zarząd powiatowy Prawa i Sprawiedliwości zaprosił 2 czerwca.
Marek Zagórski jest posłem, pełni funkcję sekretarza stanu w ministerstwie skarbu, ministerstwie, które – jak przypomniał Waldemar Sobczak – rząd zamierza zlikwidować. – Bo to zawsze było ministerstwo prywatyzacji. Będzie taniej, bardziej sprawnie i przejrzyście – argumentował Marek Zagórski. – Do tego czasu chcemy uporządkować to, co się da. Poprzednicy uruchomili procesy likwidacji spółek, niektóre cofamy. 
Głównym tematem spotkania było podsumowanie półrocza rządów Zjednoczonej Prawicy. – Państwo polskie odziedziczyliśmy w stanie, który wskazywał na daleko idące zużycie – Marek Zagórski rozpoczął swoją prezentację. – Nie chcę powiedzieć, że nie zrobiono niczego pożytecznego, bo trudno przez 8 lat tylko psuć.
Przypomniał aferę hazardową, Amber Gold, upadek przemysłu stoczniowego, wysokie zarobki szefów spółek Skarbu Państwa. Jednym z pierwszych projektów nowego rządu było zresztą wprowadzenie 65% podatku od ich odpraw. 
Największym programem minionego półrocza, z najszerszymi konsekwencjami, jest 500+. – Tym programem udowodniliśmy, że realizujemy obietnice. Te pieniądze trafiają do polskich rodzin, w większości na podstawowe potrzeby. Na rynek wpłynie 17 mld zł, zasili gospodarkę, podniesie PKB – podkreślił Marek Zagórski.
PiS wprowadziło też podatek bankowy. – W 2014 r. banki funkcjonujące w Polsce zarobiły 16 mld zł. Po wprowadzeniu podatku nadal funkcjonują i mają się dobrze – zauważył wiceminister. 
Kontrowersyjną ustawą jest ograniczenie możliwości wykupu ziemi na cele inne niż rolnicze. – Musieliśmy spróbować zaciągnąć mocno ten hamulec – mówił Marek Zagórski.
Za sukces uważa szczyt klimatyczny w Paryżu i korzystne dla Polski negocjacje: - Odwrócono myślenie w kwestii rozliczania dwutlenku węgla. Polska spełniła już wszystkie ustalenia. 
Rząd chwali się także utworzeniem Polskiej Grupy Węglowej, przywróceniem wieku szkolnego dla 7-latków, zniesieniem sprawdzianu dla 6-klasistów, lokalizacją siły NATO w Polsce i dbaniem o polskie interesy w UE.
Z przedwyborczych obietnic nie udało się jeszcze obniżyć wieku emerytalnego, nad czym pracuje kancelaria prezydenta, i podnieść płacy minimalnej. Nie ma też podatku od sklepów wielkopowierzchniowych. – Ale jesteśmy na dobrej drodze, po negocjacjach, po dobrym dialogu z przedsiębiorcami. W najbliższych tygodniach projekt trafi do sejmu – poinformował Marek Zagórski. Trwają też prace nad uproszczeniem podatku dla małych firm, najlepszym rozwiązaniem byłby ryczałt podatkowo-ubezpieczeniowy, nad niższym CIT-em i uszczelnieniem systemu podatkowego. – Przez lata rządów PO-PSL Polska straciła 320 mld zł z procederu wyłudzeń podatkowych – przekonywał podsekretarz stanu.
- Dotrzymaliśmy słowa bądź realizujemy obietnice – zapewnił Marek Zagórski. - Przed nami realizacja planu gospodarczego premiera Morawieckiego. W tym miesiącu ogłosimy szczegóły programu Mieszkanie+, czyli uruchomienia rynku mieszkań na wynajem. To oferta dla 40% rodzin, które nie mają mieszkania, nie mogą wziąć kredytu. Pokazaliśmy, że wbrew straszeniu PiS-em i prawicą, jesteśmy skuteczni w realizacji obietnic wyborczych. Przed nami wszystkimi ciężka praca. Dobra zmiana trwa.
 
Bo społeczeństwo zarabia mniej

- Zjednoczona Prawica dała się wciągnąć w „nawalankę” dotyczącą Trybunału Konstytucyjnego – zauważył Marek Głowacki. Tymczasem mało mówi się o konkretach planu Morawieckiego. 
- Rzeczywiście, daliśmy się zepchnąć, ale taka narracja została narzucona przez media. W mediach publicznych dało się to trochę ukrócić – odpowiedział Marek Zagórski. Poinformował, że strategia planu Morawieckiego, wraz z harmonogramem, zostanie przyjęta we wrześniu.
Bogdan Osik zapytał o plany związane z obniżeniem wieku emerytalnego: - W projekcie brakuje jednej rzeczy – stażu pracy. A przed wyborami było to szczegółowo zapisane w umowie programowej.
- Z uwagi na koszty sprawa nie jest taka prosta – przyznał Marek Zagórski. – Jest duża determinacja, żeby ten projekt wprowadzić w życie, ale nie mogę złożyć deklaracji,  że  będzie  od  1  stycznia   2017 r. Program 500+ wydawał nam się dużo istotniejszy.
Przed wyborami PiS mówiło także o gazie łupkowym jako jednym z najtańszych źródeł energii, o czym przypomniał Grzegorz Gajewski. Zdaniem Marka Zagórskiego, poszukiwanie gazu łupkowego było dla firm nieopłacalne ze względu na wprowadzone przez poprzedników wysokie stawki podatkowe. – Zresztą połowa z nich nie miała zamiaru go znaleźć – dodał. – Była też gra pozorów, urosła wokół tego bańka. Gaz łupkowy jest, ale musimy to zweryfikować.
- Wydawało mi się, że Polska Razem jest bardziej liberalną partią. A z tego, co pan mówi, wynika, że jest za monopolizacją. Czy to się nie skończy tym, że firmy państwowe będą miały gorzej, że za dużo tego wybudujemy, nie będzie racjonalnej gospodarki? – pytał Grzegorz Gajewski w kontekście podawanych przez wiceminsitra przykładów ratowania spółek Skarbu Państwa, m.in. zakładu Cora-Tex, który będzie szył mundury dla wojska.
Ministerstwo skarbu pracuje nad założeniem polskiego holdingu spożywczego, połączeniem kilku spółek. – 3,6 mld zł – to dochód wszystkich spółek, większy mają Mlekovita czy Mlekopol – zauważył Marek Zagórski. – Zmieńmy myślenie. Jeśli szef biura Orlenu musi załatwić wizytę za granicą, niech najpierw zadzwoni do LOT-u. Chcemy odwrócić myślenie, że wszystko, co zachodnie, jest lepsze.
Podsekretarz stanu został też zapytany o „kwotę wolną od podatku przeciętnego Kowalskiego w porównaniu z posłami i senatorami”. – Nie mam pojęcia, nie biorę uposażenia poselskiego, a wynagrodzenie w ministerstwie – odpowiedział Marek Zagórski. – Moje wynagrodzenie zmniejszyło się o połowę, kiedy wszedłem do rządu.
- To ja panu podpowiem: 27 tys. do 3 tys. zł – mówił uczestnik spotkania.
- To nie jest dobry kierunek, że posłowie i ministrowie muszą zarabiać mało, bo społeczeństwo zarabia mniej. Nie mówię, żeby podwyższać. Wszystkie niepotrzebne przywileje powinny być zlikwidowane. Ale wiceminister zarabia mniej niż dyrektor departamentu, który nadzoruje – mówi Marek Zagórski.
SB
Wróć do listy artykulów z tego wydania
Komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami internautów. Redakcja Nowego Wyszkowiaka nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie możliwość przeredagowywania fragmentów komentarzy w sposób nie zmieniający ich przekazu, a w szczególnych przypadkach usuwania fragmentów lub całych komentarzy. Nie będziemy publikować opinii, które są wulgarne, obraźliwe, naruszające zasady współżycia społecznego, zawierają adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe, obrażają osoby publiczne, obrażają inne osoby uczestniczące w dyskusji, mogą łamać prawa autorskie, nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu.
2016-06-15 17:51
~Josek
I znowu durne komentarze niezbyt madrych zwolennikow KOD....
2016-06-15 13:25
~77
NIE MA TAKIEJ OPCJI,ŻEBY OBNIŻYĆ WIEK EMERYTALNY,PODNIEŚĆ KWOTĘ WOLNĄ OD PODATKU I ROZDAWAĆ DARMOWE LEKI....DO FRAJERÓW TO JESZCZE NIE DOCIERA I DALEJ DAJĄ SIĘ MAMIĆ pisowi.
2016-06-15 11:08
~Marek Eychler
P.S. - pis mówiąc o darmowych lekach po 75-tym roku życia ma na myśli wyłącznie środki antykoncepcyjne.
2016-06-15 11:06
~Marek Eychler
ukończone 65 lat i zgoda obojga rodziców, a leki za darmo po ukończeniu 75 lat oraz ta sama zgoda.
2016-06-15 10:54
~.
Wiek emerytalny będzie obniżony do 65 lat pod warunkiem przepracowania 40-tu lat.Jest mało ludzi,którzy mają ciągłość pracy aż tylu lat.
2016-06-15 08:30
~77
Znaczy doktor Jekyl i mister Hayd.Ha,ha,ha.To może być BINGO.Trafiony,zatopiony.
2016-06-14 21:45
~Rabin
Ty Głowacki to musisz mieć jakiegoś przodka Żyda w rodzinie, często się Josek podpisujesz.
2016-06-14 21:17
~pincet z plusem
Gdyby Putin dał po 4 tysiące to byście Polskę sprzedali na AMEN i nie patrzyli nawet na kościół,historię,demokrację.
2016-06-14 20:24
~Marek Głowacki
Byłem na spotkaniu i muszę powiedzieć, że warto było. Pan minister mówił prosto i komunikatywnie o ważnych sprawach. To niezbyt częsta umiejętność. Osobiście uważam, że Polacy zbyt mało interesują się sprawami gospodarczymi. Frekwencja też nie była rewelacyjna. Szkoda. Za to relacja pani Sylwii ze spotkania rzeczowa i dobrze oddająca istotę omawianych spraw. Dzięki temu wiele nowych osób może dowiedzieć się co się dzieje.
2016-06-14 19:07
~postronny obserwator
I to z jaką dokładnością i precyzją!
2016-06-14 19:06
~postronny obserwator
Coś takiego, niebywałe. Josek sam siebie opisał.
2016-06-14 17:30
~Josek
Znowu zamiast logicznych i merytorycznych argumentow, belkot KODziadowskiego szamba.Typowy KOD-er, to czlowiek z kompleksami, co widac po wpisach. Jest to prosty czlowiek, a precyzyjnie prostak, w kazdym wymiarze ( takze moralnym). Wyglada jak prostak, zachowuje sie jak prostak, mowi i pisze jak prostak......W jezyku codziennym ten typ mentalny, nazywany jest- malo elegancko: burakiem.. Autorzy tych ponizszych komentarzy w oslepieniu i wscieklej desperacji atakuja Kosciol, Rzad, Prezydenta RP oraz tych wszystkich, ktorzy maja odmienne od nich poglady...Potok klamstw, insynuacji i manipulacji/ uzyje tu jednej z form ich jezyka/ leje sie , w ich komentarzach, niczym gnojowka z swinskiej chlewni.....Brak realnego postrzegania swiata, wlasciwej przenikliwosci i oceny dzialan politycznych oraz uzywanie wulgaryzmow, brak argumentow, odrobiny zlosliwego humoru, cietej riposty swiadczy o braku kultury jezyka pisanego, tych otumanionych i nieuodpornionych na najnowsze techniki manipulacji medialnej i politycznej zwolennikow postkomuny i KODowskich lewewakow robiacych za prostych uzytecznych idiotow....!!!!!!!!!!!!!!
2016-06-13 21:24
~bgv
Oby zwieracze o których tak pisał Josek mu puściły w kościele.Z całego serca mułowi tego życzę za te chamskie komentarze i poniżanie w nich ludzi.
2016-06-13 21:17
~do Josek !!!!!!
Weź przestań palancie, popatrz co dają Rydzykowi bo KOD od Państwa jeszcze grosza nie dostał a ten szatan co kilka miesięcy wymyśla nowe sposoby dojenia kasy państwowej.Z twoich podatków to idzie.
2016-06-13 12:39
~ha,ha,ha
Znaczy każden,jeden profesor złapany w dresach i gumiakach do psychiatry ??
2016-06-12 21:44
~do Josek
Co mają badania "psychologiczne" do wyglądu zewnętrznego danego dnia w jakimś momencie ??? Ty naprawdę jesteś człowiek chory.
2016-06-12 16:37
~Josek
Czy prezes Trybunalu Konstytucyjnego nie powinien przechodzic okresowych badan psychologicznych ???, poniewaz nieuczesany i nieogolony Rzeplinski z rekami w kieszeniach, bez krawata, z otepialym wzrokiem i mruczeniem pod nosem, od jakiegos czasu zatruwa oraz paralizuje zycie publiczne i polityczne w Polsce. Ma sie nieodparte wrazenie , ze gostkowi cos dolega...? Krotkie badanie psychologicze wykluczyloby, lub potwierdzilo , stan psychiczny delikwenta...depresje lub poczatki demencji starczej..!!!!
2016-06-12 15:14
~??
Hitem arogancji tygodnia jest decyzja naczelniko- prezesa o postawieniu aż dwóch pomników w Warszawie BEZ POZWOLEŃ.Gdzie My żyjemy ??? Pomnik Kaczyńskiemu się nie należy.
2016-06-12 10:37
~Josek
Zwrotu " zwieracze puszczaja" , jako pierwszy uzyl gostek w seledynowej kamizelce , niejaki M.E. w "Wyszkowiaku" nr 20 , wpis z 20.05.2016, godz. 14.44...., czyzby poczatki demencji....
2016-06-12 09:28
~,
JOSEK,PISUARZE NAWIEDZONY,PRZEZ 500 OTUMANIONY DEBILU !!!! O ZWIERACZACH ZAPOMNIAŁEŚ PO RAZ 1000 NAPISAĆ.MNIEJ NIŻ ZERO JESTEŚ.
2016-06-12 08:53
~Josek
Typowy KOdziadowski belkot na brak logicznych i merytorycznych argumentow!!!! Homo KODerus, inaczej uzyteczny idiota , jak pies Pawlowa slini sie na widok osmiorniczki wystajacej ze skorumpowanej geby warchola i wichrzyciela politycznego ---tzw. obecnego opozycjonisty (KOT: PO: NOWA).Typowa durnowata i niepotrafiaca samodzielnie myslec seledynowa kamizelka z p....j!!
2016-06-12 08:44
~ppp
Ile to stali trzeba nawalcować na samochód i potem całe życie do niego dokładać.Smrodzi toto,ludzie się w nich zabijają,inni giną.Same kłopoty.Jak na wiatrak nawalcujesz to codziennie prąd daje i to taki bez dymu i smrodu.
2016-06-12 08:37
~I sekretarz
Inwestorzy są nierozsądni i władza musi się zastanowić nad tym czy dać im możliwość zakupu wiatraków czy zablokować ten biznes.Prezes się zastanawia bo to z tego słyszał,że nie ma zysku jak źle ustawiony.
2016-06-12 07:33
~wiatrak
Mój Boże, jakie to szczęście, że mamy taki dobry nowy rząd, tak dbający o ludzi. Żeby nie ten rząd to oni by do dziś nie wiedzieli, że te wiatraki co postawili nie przynoszą żadnego zysku tylko straty. Dopiero teraz im ten rząd to uświadomił, umarli by w nieświadomości.
2016-06-11 22:42
~Josek
Moze na propagandzie i lobbowaniu jestes ekspertem, ale w dziedzinie ekonomii to juz nie..Wazny jest bilans kosztow produkcji wiatraka , transport , montaz i serwisowanie przet te 20 lat---- do wytwarzania przez niego pradu...Koszty energii ( wytop stali, walcowanie , spawanie ,wyrobka czesci , montaz tych czesci , transport czesci z roznych krajow, malowanie , itd...paliwo do transportu wiatraka..itd) - straconej do -zyskanej ( w Polsce jest malo wiatrow) jest z punktu ekonomicznego i ekologicznego nieoplacalna w naszym kraju....Tyko doplaty jak w Niemczech przez panstwo i dodatkowe koszty ponoszone przez odbiorcow ekologicznego pradu sprawiaja , ze interes sie kreci i przynosi krociowe zyski. Normalni ludzie na tym interesie straca prze z kilkakrotne podwyzki cen( jak w Niemczech). Po za tym widok i szum wiatrakow na pewno nie nalezy do najprzyjemniejszych wrazen...Oczywiscie nalezy stawiac na energie odnawialna i wiatraki produkujace prad ekologiczny tez budowac, ale nalezy to robic rozsadnie ...Biorac wszyskie argumenty za i przeciw....Projekt rzadowy do tego, w jakis sposob stara sie dazyc .....
2016-06-11 21:17
~u
Wyprodukowanie wiatraka dającego darmową energię elektryczną przez około 20 lat.Daje pracę tysiącom ludzi i podatki dla państwa.Piszesz same idiotyzmy i to nie od dziś.
2016-06-11 19:33
~Josek
No , prosze ----KODziadostwo jest jeszcze posmiewiskiem politycznym a juz straszy myslacych normalnie !!!!Co to bedzie jak dojda do wladzy---zamordyzm kompletny i obozy pracy dla przeciwnikow politycznych. A PIS pozwala im lazic po ulicach i obszczywac murki !!!!! Pilsudski dla takich mial Bereze....
2016-06-11 17:21
~pamiętasz Eychler.
Ryszard Sędziak pozyskał grant z Banku Światowego, dzięki czemu PEC mógł zaoszczędzić na emisji CO2,przy okazji uzyskać energię elektryczną. Jednak Nowosielski wyrzucił Sędziaka i powołał wtedy niejakiego Bączyka, kolegę z PP.
2016-06-11 16:26
~KOD
Bój się josek KODu, bój, przyjdziemy po ciebie.
2016-06-11 16:07
~Josek ----do czlonka...
Kod to nie ludzie, ktorym "wszystko jedno", jesli chodzi o koryto z tlustymi osmiorniczkami. Kod to mocne , twardoglowy, niezalne od zawsze sluzalcza osobowoscia warcholstwa politycznego. Akcja KOD to juz sama wisienka tego tortu z owocow morza , czyli szczyt glupoty i pieniactwa politycznego....!!!!
2016-06-11 14:53
~postronny obserwator
Josek czy ty nie czujesz jakie ty bzdury wypisujesz? W radiu maryja żeś usłyszał te głupoty?
2016-06-11 14:32
~Josek
Wedlug wielu fachowcow z dziedziny energii odnawialnej i fizykow do wyprodukowania i zamontowania wiatraka zuzywa sie wiecej energii, niz jest on potem w stanie wyprodukowac. Bez dodatkowych doplat do tego typu energii ( przyklad Niemiec ) z ekonomicznego i ekologicznego punktu widzenia jest to nieoplacalne. Ale lobby robiace na tym kase ma sie dobrze, pomagaja im w tym takze terrorysci ekologicznii ( wiekszosc dobrze oplacana) skutecznie zagluszaja glosy zdrowego rozsadku!!!! Kazdy medal ma dwie strony...
2016-06-11 12:47
~Marek Eychler
Wczoraj senat RP przegłosował bez poprawek ustawę dotyczącą energetyki wiatrowej. Co to oznacza? - wiatraki można stawiać w odlegółości conajmniej 10 wysokości od najbliższych zabudowań - co wyklucza w Polsce 99,9% kraju; - podatki rosną 4-krotnie co powoduje, że wiatraki są ekonomicznie nieopłacalne; A do tego szereg pomniejszych regulacji, które praktycznie zabijają polską energetykę wiatrową. W zeszłym roku wiatraki wyprodukowały w Polsce 10 TWh energii. Czystej, bez emisji CO2. Najwyraźniej komuś to przeszkadzało. Polska staje się dziś oficjalnie skansenem energetycznym. Niszczone są najcenniejsze polskie lasy, a ministrant Szyszko stara się o wykreślenie Puszczy Białowieskiej z listy UNESCO. Ustawy, przepisy tworzone przez ludzi chorych psychicznie niszczą kraj, niszczą Polaków w stopniu gorszym niż był w stanie zrobić to komunizm. Pisowska banda doskonale zdaje sobie sprawę, że bunt świadomej części polskiego społeczeństwa narasta i czują już nóż na gardłach bo chwytają się już brzytwy w postaci ustaw policyjnych i antyterrorystycznych, które właśnie nam usiłują uzasadnić zwiększonym zagrożeniem, które sami powodują dzwoniąc, że podłożyli bombę. Oczywiście winę składają przy okazji na opozycję i KOD. Chory psychicznie Kaczyński z Macierewiczem muszą mieć koniecznie swój Reichstag.
2016-06-11 09:34
~członek AKCJI KOD
KOD to nie są ludzie, którym "wszystko jedno". KOD to mocne, twarde, niezależne od zawsze osobowości, a AKCJA to już sama wisienka tego tortu. Taki jakby KEDYW.
2016-06-11 07:58
~Josek
Przeszanowny i zacny panie Marku, zostaw PIS i Rzad w spokoju, pozwol im dzialac, czas na krytyke przyjdzie przy nastepnych wyborach. Lepiej zostan na swoim podworku KOD , czyli szambie politycznych szubrawcow i szkodnikow Polski, ktorzy juz widza puste dno koryta z osmiorniczkami.....i szaleja w oslepieniu, ze i te resztki im zabiora.Cieszmy sie z tego , ze ktos powoli, ale systematycznie wprowadza porzadek polityczny w Polsce. Prywatne animozje i zazdrosc wobec niektorych regionalnych politykow , roznych opcji politycznych odluzmy na bok wobec rzeczy naprawde waznych -nie wspomagajmy wiechrzycieli i bandytow politycznych z KOD, PO, Nowoczesnej...!!!!Sa to wilki ubrane w skory owieczek...
2016-06-10 22:12
~Marek Eychler
Nie ma czegoś takiego jak polski: Rząd, Sejm,Senat, Prezydent. Jest Kaczyński I Rydzyk. Potem długo, długo nic i na końcu ich marionetki. Doszły mnie słuchy, że w PISie mają czystki robić - mają wyrzucać tych wszystkich ( te resztki) którzy dawniej nie byli w PZPR. Są w Wyszkowie tacy?
2016-06-10 21:28
~Josek----- o wpisie M.E alias wawa
O...i uaktywnili sie opetani i skolowani uzyteczni idioci lajdackiej i antypolskiej polityki KODziadostwa....., ktorzy klamia, przeinaczaja fakty, zadaja absurdalne pytania, itd..Trudno sie przy tym oprzec skojarzeniu z zasada kieszonkowcow, ktorzy zdradzeni zdemaskowaniem mieli w zwyczaju krzyczec "Lapac zlodzieja" , wskazujac na kogo innego..!!! Przy tych paskudnych cechach i falszywym postepowaniu seledynowa kamizelka z pultuskiej probuje kreowac sie na milego i inteligentnego zwolenika kucyka z kokonen na czerepie....Opamietanie moze przyjdzie wczesniej , czy pozniej na prowincjalnych frajerow.... ktorzy nie znaja realiow wielkiej polityki cwaniakow w rozowych portkach....Oby wczesniej , rozczarowanie bedzie mniejsze..
2016-06-10 20:53
~wawa
KUPOWANIE GŁOSÓW wyborców poprzez dawanie do ręki gotówki (500+) od Państwa powinno być PRAWNIE ZAKAZANE.To jest przekupstwo w czystej postaci.Nie widzę różnicy w dawaniu \"na wino\" lumpowi przed lokalem wyborczym.PRZEDSZKOLA DAWAĆ NAWET ZA DARMO ALE NIGDY GOTÓWKI DO RĘKI.TO SIĘ NIE SPRAWDZA.
2016-06-10 20:31
~Marek Eychler
Audyt? Jaki audyt? Już dawno poszedł w zapomnienie, ośmieszony i wykpiony z racji kłamstw w nim zawartych, ani jednego słowa prawdy, a o dowodach już nie wspomnę. Teraz na topie są "bomby" i "zamachowcy", oczywiście powiązani z KOD-em, jak wmawia idiotom TVpis.
2016-06-10 16:57
~Ktoś
Mnie najbardziej ciekawi efekt audytu. Kiedy POpaprani złodzieje trafią za kratki. I wolę naszą \"wiochę\" bez islamskich bandziorów, których nam chcą wcisnąć \"tolerancyjni\" i \"nowocześni\" debile. Król Sobieski pod Wiedniem dał dobry przykład
2016-06-10 16:07
~Josek
Dyrektorem Funduszu Alimentacyjnego w przyszlym rzadzie cieni NOWO-KOD zostanie zapewne fachowiec w tej dziedzinie - KIjowski !!!!
2016-06-10 16:03
~Josek
POwstaje nowy twor (albo potwor) KOD(T) laczy sie z Nowoczesna inaczej. Kucyk z koltunem na glowie i Pietru z namaszczenia fachowca od malowania kominow Tuska, maja dobic Platforme Obywatejska::!!!!
2016-06-10 15:52
~Marek Eychler
Z tego co plecie o gazie z łupków ministrant Zagórski widać, że jest takim samym "fachowcem" jak ten co go o to zapytał.
2016-06-10 15:15
~Josek
KOD to, jajcarze , bo najlepiej znaja sie na kurach.!!!!!
2016-06-10 09:54
~Precz z pisemmmmmmmmm
TO CO ROBI PIS JEST PRZERAŻAJĄCE.LUDZIE Z POD ZNAKU RADIA MARYJA ROBIĄ Z POLSKI WIOCHĘ ZABITĄ DECHAMI.W OSTATNICH LATACH POLSKA STAWAŁA SIĘ OTWARTA,TOLERANCYJNA,LIBERALNA.WSZYSTKO IDZIE Z PERFUMERII W SZAMBO WRAZ Z WIZERUNKIEM POLAKA NA ŚWIECIE.
2016-06-09 22:06
~,
MAMY GORSZE NOTOWANIA NIŻ WĘGRZY !!!!!!!!!!!!!!!!!
2016-06-09 22:04
~NIE tak
WPROWADZAJĄC SWOJE NIEPRZEMYŚLANE REFORMY. PIS ZADŁUŻY POLSKĘ PONAD NORMY EUROPEJSKIE !!!!!! BĘDZIE INFLACJA.ZROBICIE TO CO KOMUNA I KAŻDY BĘDZIE MILIONEREM Z SZAFĄ PIENIĘDZY A CENY TOWARÓW BĘDĄ ZMIENIAŁY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ.
2016-06-09 21:13
~do Josek
Konsylium uznało cię za idiotę.No coment.
2016-06-09 21:12
~./
IN VITRO OD DNIA DZISIEJSZEGO PIS ZLIKWIDOWAŁ...KOŚCIÓŁ TAK CHCIAŁ.Kościół niech się zajmie swoimi pedalcami.
2016-06-09 18:11
~Josek
To podaj pare przykladow , jak to PO wspomagala biednych...
2016-06-09 17:50
~ale rządzą,,,,
USTAWA O ZIEMI DO POPRAWKI.
2016-06-09 17:49
~do josek
DLATEGO ŻE BIEDNI RODZICE SĄ OPODATKOWANIU PO ZAROBIENIU ZŁOTÓWKI POWYŻEJ 3000ZŁ I MUSZĄ DAWAĆ TYM BOGATYM NA 500PLUS I JEST TO CHOLERNA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ ŻEBY BIEDNY DAWAŁ BOGATEMU ALE PRZY WŁADZY PISU WSZYSTKO MOŻLIWE.
2016-06-09 17:12
~Josek
Bogaci rodzice placa wieksze podatki, to dlaczego nie maja dostac pieniedzy na swoje dzieci. Przeciez wszyscy sa rowni wobec prawa....
2016-06-09 17:08
~Z pultuskiej
Za komuny balo kazdemu po rowno....
2016-06-09 14:17
~.
PO JAKĄ CHOLERĘ DAJECIE PIENIĄDZE BIEDNYCH PODATNIKÓW BOGATYM RODZICOM ?????????????????
2016-06-09 10:39
~roms
\"Moje wynagrodzenie zmniejszyło się o połowę, kiedy wszedłem do rządu.\" - Przejaw poświęcenia czy ubolewania z powodu ponoszenia wysokich kosztów realizowanego zadania partyjnego? Jakież to małe! Płaskie i płytkie.
2016-06-08 20:41
~CDN
GDZIE JEST OBIECANE PRZEZ DUDE WSPARCIE PIELĘGNIAREK !!!!!!!!!!!! OSIEM LAT W OPOZYCJI I NIE WIEDZIELI I POMYŚLELI BIDAKI O FRANCZYZIE.GDYBY DOPRACOWALI TEN ELEMENT TO JUŻ DAWNO WIELKOPOWIERZCHNIOWE BY PŁACIŁY PODWYŻSZONY PODATEK.NIE WIERZCIE W REWOLUCJĘ KWOTY WOLNEJ.KAK SIĘ NAOBIECYWAŁO TO TRZEBA NACISKAĆ.
2016-06-08 16:19
~autor
Po "Dobra" powinien być przecinek.
2016-06-08 15:02
~pytek
Dobra zmiana czy jednak dojna zmiana?
Czytaj w aktualnym numerze
Wiadomości z miasta
Na naszym terenie doszło do kolejnych oszustw na starszych osobach. Dwie rodziny zostały oszukane przez osoby podające się za policjanta i pracownika pomocy społecznej. W...
Sport
Ostatni pojedynek w III lidze kobiet rozegrały w sobotę zawodniczki Loczków Wyszków. - Oby ostatni na czas dłuższy niż rok - mówią...
Czytelnicy napisali
01.06.2016r. w prezencie z okazji Dnia Dziecka, rodzice z grupy „Żabki” pod czujnym okiem Pani Magdaleny Łyszkowskiej i Moniki Ponichtera przygotowali przedstawienie...
Wiadomości z powiatu
Ponad 300 aut uczestniczyło w sobotnim, 11 czerwca, zlocie BMW, na który do Rząśnika zaprosili urząd gminy i BMW Klub Mazowsze. Miłośnicy tej marki mieli więc co...
Kultura
Wyszkowska biblioteka włączyła się w ogólnopolską akcję Noc Bibliotek „Wolno czytać”, która upłynęła pod znakiem Henryka Sienkiewicza i...

strony www Warszawa