Strona główna
Galeria Kontakt Ogłoszenia
Historia Ziemia
Wyszukaj na stronie


PIŁKA NOŻNA: Loczki awansowały do II ligi
Na kolejkę przed zakońćzeniem rozgrywek piłkarki Loczków Wyszków zapewniły sobie awans do II ligi. W meczu z Królewskimi Płock wyszkowianki wygrały 3:0.
Mecz odbywał się na sztucznej nawierzchni stadionu Stoczniowca, co miało preferować grające techniczny futbol płocczanki. Loczki zagrały jednak skoncentrowane i świadome, że trzy punkty dadzą im awans do II ligi.
W 15. minucie Paulina Pokraśniewicz wykorzystała podanie Karoliny Nadaj i zdobyła pierwszego gola. Taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej części gry gospodynie zagrażały  bramce Loczków po stałych fragmentach gry, ale albo nie trafiały w bramkę, albo uderzenia broniła Katarzyna Kulasińska.
W 50. minucie świetną akcję skrzydłem przeprowadziła Martyna Jechna, a jej dośrodkowanie na gola zamieniła ponownie Paulina Pokraśniewicz.
W ostatniej minucie meczu po faulu na tej samej zawodniczce sędzia podyktował rzut karny, który na gola zamieniła Karolina Nadaj i awans stał się faktem.
Trener Karol Wołynko myślami jest już przy jesiennych meczach: - Mamy młode, ambitne zawodniczki, ale poziom II ligi jest dużo wyższy. Mówi się nawet, że awans w kobiecej piłce z III do II ligi, to jakby przeskok z IV do II w męskiej. Musimy wykonać latem dużo pracy.
mjk

Sukces nie byłby możliwy bez pomocy dobroczyńców klubu. Największym z nich jest Gmina Wyszków, a pozostali to Starostwo Powiatowe w Wyszkowie, Polski Bank Spółdzielczy, Szkoła Wyższa im. P. Włodkowica, Tanrei, PSS Społem, WTBS, Nowy Wyszkowiak, Rafbus, notariusz T. Abramczyk, ZM Somianka i osoby prywatne. 
Wróć do listy artykulów z tego wydania
Komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami internautów. Redakcja Nowego Wyszkowiaka nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie możliwość przeredagowywania fragmentów komentarzy w sposób nie zmieniający ich przekazu, a w szczególnych przypadkach usuwania fragmentów lub całych komentarzy. Nie będziemy publikować opinii, które są wulgarne, obraźliwe, naruszające zasady współżycia społecznego, zawierają adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe, obrażają osoby publiczne, obrażają inne osoby uczestniczące w dyskusji, mogą łamać prawa autorskie, nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu.
Lista komentarzy jest pusta!
Czytaj w aktualnym numerze
Wiadomości z miasta
Najprawdopodobniej wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło w środę 15 czerwca na skrzyżowaniu ulic Zapole wczoraj Sikorskiego w Wyszkowie....
Sport
Ostatni pojedynek w III lidze kobiet rozegrały w sobotę zawodniczki Loczków Wyszków. - Oby ostatni na czas dłuższy niż rok - mówią...
Czytelnicy napisali
01.06.2016r. w prezencie z okazji Dnia Dziecka, rodzice z grupy „Żabki” pod czujnym okiem Pani Magdaleny Łyszkowskiej i Moniki Ponichtera przygotowali przedstawienie...
Wiadomości z powiatu
W Młodzieżowej Parafiadzie ku czci Świętego Jana Pawła II Przyjaciela Młodych, która odbyła się  8 czerwca w Porębie, wzięły udział reprezentacje...
Kultura
Wyszkowska biblioteka włączyła się w ogólnopolską akcję Noc Bibliotek „Wolno czytać”, która upłynęła pod znakiem Henryka Sienkiewicza i...

strony www Warszawa