Strona główna
Galeria Kontakt Ogłoszenia
Historia Ziemia
Wyszukaj na stronie

EgiptDlaczego warto pojechać do Egiptu?
Na pewno nie dlatego, że można poleżeć na plaży i poopalać się. To strata czasu, szczególnie, kiedy jedzie się do tego pięknego kraju pierwszy raz. Za drugim razem można wybrać ofertę 7+7, czyli tydzień zwiedzania i tydzień leżenia na plaży, ale… oczywiście podczas dni odpoczynku warto „wyskoczyć” na jakąś wycieczkę fakultatywną.
MaltaDlaczego warto jechać na Maltę?
Malta to malutki kraj wyspiarski położony na dwóch wyspach na Morzu Śródziemnym- Malcie i Gozo. Przystanek między lądem Europy a Afryki. Można rzec, że mieści w sobie cechy dwóch kontynentów. Zauważa się to nie tylko w architekturze ale również w mentalności ludzi.

SyriaDlaczego warto jechać do Syrii?
Nie lubię podróżować do miejsc, które są „wypełnione po brzegi” turystami. Nie lubię stać parę godzin przy wejściu do muzeum, oglądać przygotowanych specjalnie dla turystów „prawdziwych” targowisk, „autentycznych” wiosek, w których można zobaczyć anteny satelitarne i zmywarki do naczyń...

TunezjaDlaczego warto jechać do Tunezji?
Każdy, kto raz odwiedził ten kraj, z pewnością marzy, by do niego wrócić. Zaledwie 3 godziny lotu do Monastiru czy Tunisu i już można poczuć zapach afrykańskiej ziemi.

Republika Południowej AfrykiDlaczego warto pojechać do Republiki Południowej Afryki?
Do Południowej Afryki jedziemy po słońce i zobaczyć czystą, dziewiczą, nieskażoną niczym naturę. Dzika przyroda i położenie nad dwoma oceanami jest największą atrakcją Afryki. 

HolandiaDlaczego warto jechać do Holandii?
Kraj ten najbardziej jest znany z tulipanów, wiatraków, sera, chodaków i niezliczonej ilości rowerów oraz mistrzów malarstwa - van Gogha  i Rembrandta.

TurcjaDlaczego warto pojechać do Turcji?
Do wyjazdu do Turcji namówiła nas Paulinka, moja córka, która pracowała tam jako rezydentka wycieczek znanego biura turystycznego. Nie żałujemy, bowiem zwiedzanie i pobyt w Turcji, dostarczają niezapomnianych wrażeń.

Włochy - AsyżDlaczego warto pojechać do Asyżu?
Żeby porozmawiać ze św. Franciszkiem i  św. Klarą, pochodzić po średniowiecznych uliczkach, którymi stąpali, zobaczyć trwałe ślady, które pozostały po świętych. Historia św. Franciszka i św. Klary brzmi w dzisiejszych czasach jak bajka. Zostawili bogactwo, aby przywdziać zgrzebne habity i żyć w ubóstwie, pomagając innym.« poprzednia strona     | 1 | 2 |    

strony www Warszawa