PŁYWANIE: Pływackie mistrzostwa
W czwartek 2 czerwca na basenie WOSiR rozegrano finał XIII Mazowiec-kich Igrzysk Młodzieży Szkol-nej w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych.
W zawodach prócz gospodarzy imprezy, pływaków SP5 i Gimnazjum nr 1 z Wyszkowa, brali udział zawodnicy z całego województwa mazowieckiego.
W kategorii szkół podstawowych nasi zawodnicy zajęli miejsca: czwarte (dziewczęta) i drugie (chłopcy).
Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnęli:
25m stylem dowolnym, kl. III - Zofia Tymińska (I m.)
50m stylem dowolnym - kl. VI - Julia Rosińska (III m.)
25m stylem dowolnym, kl. III - Mateusz Sztorc (III m.)
25m stylem dowolnym, kl. IV - Miłosz Grzybowski (I m.)
25m stylem grzbietowym, kl. III - Hubert Szczesny (III m.)
50m stylem dowolnym, kl. V - Franciszek Prus (I m.)
50m stylem dowolnym, kl. VI - Patryk Grzybowski (II m.)
50m stylem grzbietowym, kl. V - Mikołaj Truchel (II m.)
Szafeta 8x25m dziewcząt zajęła czwarte miejsce, a sztafeta chłopców była druga.
W kategorii szkół gimnazjalnych nasi zawodnicy zajęli miejsca: czwarte (dziewczęta) i trzecie (chłopcy).
Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnęli:
50m stylem dowolnym, kl. I - Iga Nowicka (III m.)
50m stylem klasycznym, kl. II - Martyna Kania (I m.)
50m stylem dowolnym, kl. II - Kaja Kozon (II m.)
50m stylem klasycznym, kl. II - Marcin Jaszewski (I m.)
50m stylem dowolnym, kl. II - Mateusz Chmiel (II m.)
50m stylem klasycznym, kl. III - Rafał Grzybowski (III m.)
50m stylem dowolnym, kl. III - Jakub Truchel (II m.)
Szafeta 6x25m dziewcząt zajęła czwarte miejsce, a sztafeta chłopców była druga.
Końcowa klasyfikacja turnieju (dziewczęta, szkoły podstawowe).
1. SP 344 Warszawa
2. SP1 Ożarów Maz.
3. SP22 Płock
4. SP5 Wyszków
5. SP5 Piaseczno
6. PSP2 Warka
7. SP1 Sokołów Podlaski
8. STO Ciechanów
9. SP3 Radom
Końcowa klasyfikacja turnieju (chłopcy, szkoły podstawowe).
1. SP 344 Warszawa
2. SP5 Wyszków
3. SP22 Płock
4. SP1 Sokołów Podlaski
5. SP1 Ożarów Maz.
6. STO Ciechanów
7. SP Józefosław
8. SP3 Radom
9. PSP2 Warka
Końcowa klasyfikacja turnieju (dziewczęta, gimnazja).
1. Gimnazjum 92 Ursynów
2. Gimnazjum Ożarów Maz.
3. Gimnazjum 8 Płock
4. Gimnazjum 1 Wyszków
5. Gimnazjum 1 Piaseczno
6. Gimnazjum 8 Radom
7. Gimnazjum STO Ciechanów
8. Gimnazjum Salezjańskie W-wa
9. Gimnazjum 23 Radom
Końcowa klasyfikacja turnieju (chłopcy, gimnazja).
1. Gimnazjum Ożarów Maz.
2. Gimnazjum 1 Piaseczno
3. Gimnazjum 1 Wyszków
4. Gimnazjum Salezjańskie W-wa
5. Gimnazjum STO Ciechanów
6. Gimnazjum 1 Warka
7. Gimnazjum 23 Radom
mjk