AKTUALNOŚCI: Nowy porządek kolędy
PARAFIA ŚW. IDZIEGO
7 stycznia, poniedziałek, od 15.00: ul. Krasickiego z obydwu krańców (2 księży), ul. Kopernika (1 ksiądz), Paderewskiego (1 ksiądz)
8 stycznia, wtorek, od 15.00: ul. IAWP od ul. Prostej w kierunku torów i od torów w stronę miasta, a także ul. Modra i Komunalna (3 księży), ul. Ruczajowa, Chabrowa i Bławatkowa (1 ksiądz)
9 stycznia, środa, od 15.00: ul. Zielona, Kwiatowa (1ksiądz), pl. Matejki i ul. Klonowa (1ksiądz), ul. Krótka, Wierzbowa i Modrzewiowa (1ksiądz), IAWP blok 173 A (1ksiądz)
10 stycznia, czwartek, od 15.00: ul. Robotnicza i Wiśniowa (2 księży), ul. Spokojna i Bojowników od strony Nadgórza (2 księży)
11stycznia, piątek, od 15.00: ul. Jordanowska i ul. Partyzantów (1ksiądz), Wolności, Stawowa i Przechodnia (1ksiądz), ul. Browarna i Chmielna (1ksiądz), ul. Wąska blok 32 (1ksiądz)
12 stycznia, sobota, od 9.00: ul. Sosnowa z obydwu krańców i od środka (3 księży), ul. Studzienna (1ksiądz)
14 stycznia, poniedziałek, od 15.00: ul. Matejki z obu krańców, ul. Drzewieckiego, Tadeusza Strusia i Chełmońskiego (2 księży), ul. Mazowiecka (1 ksiądz), ul. Letnia i Brzozowa (1 ksiądz)
15 stycznia, wtorek, od 15.00: ul. IAWP od ul. Daszyńskiego do Prostej – numery parzyste z obu krańców i ul. Strumykowa (2 księży), ul. IAWP od ul. Daszyńskiego do Prostej - numery nieparzyste, z obu krańców (2 księży)
16 stycznia, środa, od 15.00: ul. Pułtuska od banku i Daszyńskiego – nr parzyste (1 ksiądz), ul. Kościelna, Daszyńskiego od mostu (1 ksiądz), ul. Sowińskiego 27 i 27A (po 1 księdzu)
17 stycznia, czwartek, od 15.00: ul. Strażacka i Wąska wraz z domami pp. Składanowskich (2 księży) i ul. 1 Maja, domy prywatne wraz z domami przy ul. Gen. Kowalskiego (2 księży)
18 stycznia, piątek, od 15.00: ul. Nadgórze z obydwu krańców (2 księży), ul. Sowińskiego 25, 26 (po1 księdzu)
19 stycznia, sobota, od 9.00: ul. Sowińskiego 28 A (2 księży), Sowińskiego 28 B (2 księży)
PARAFIA ŚW. WOJCIECHA
7 stycznia, poniedziałek, od. 16.00: ul. 11 Listopada 26, 36 i 38 (2 księży)
8 stycznia, wtorek, od 9.00 – Tulewo; od 16.00: ul. 11 Listopada 40, 42 (2 księży), 43
9 stycznia, środa, od 16.00: ul. 11 Listopada 44, 46, 49, 52 (2 księży)
10 stycznia, czwartek od 9.00 – Tulewo Górne (3 księży); od 16.00: ul. 11 Listopada 54, 56, ul. Okrzei 41, 57
11 stycznia, piątek, od 9.00 – Rybienko Stare; od 16.00: ul. Okrzei 71, Pułtuska 23, 25, 29
12 stycznia, sobota od 9.00 – Rybienko Nowe za szpitalem (2 księży), Rybienko Nowe przy ul. Serockiej (1 ksiądz), ul. Szpitalna (1 ksiądz); od 16.00: ul. 3 Maja 4, 6, 10, 12
14 stycznia, poniedziałek od 16.00: ul. 3 Maja 16, 18, 20, 22
PARAFIA ŚW. RODZINY
7 stycznia, poniedziałek, od 9.30: Leszczydół Zalesie (1ksiądz), od 15.30: ul. Młodzieżowa (2 księży), ul. Piękna i Wiosenna (1ksiądz)
8 stycznia, wtorek, od 15.00: ul. Cicha (1 ksiądz), od 15.30: ul. Centralna (2 księży)
9 stycznia, środa, od 15.30: ul. Meliorantów (1 ksiądz), ul. Willowa (1 ksiądz), ul. Osiedlowa (1ksiądz)
10 stycznia, czwartek, od 9.30 – Sitno, od 15.30: ul. Kolorowa (1 ksiądz), ul. Zuchów i Mała (1ksiądz), ul. Bursztynowa i Przytulna (1 ksiądz)
11 stycznia, piątek, od 15.30: ul. Gwardii Ludowej (1ksiądz), ul. E. Platter i domy przyległe z ul. Zapole (1ksiądz), ul. Monte Cassino i Traugutta (1ksiądz)
12 stycznia, sobota, od 10.00: Rybienko Nowe, ul. Handlowa oraz część os. Bajkowego: ul. Księżycowa, Piotrusia Pana, Pszczółki Mai, Królowej Śniegu, Dobrej Wróżki, Pinokia i domy w Rybienku Starym (3 księży), od 15.00: Rybienko Nowe, ul. Serocka (1ksiądz), ul. Zakolejowa, Sybiraków i Składanowskiego (1ksiądz)
14 stycznia, poniedziałek, od 15.30: ul. Różana i Piłsudskiego (2 księży), ul. Korczaka od ul. Sikorskiego (1 ksiądz)
15 stycznia, wtorek, od 15.30: ul. Odnowy (1 ksiądz), ul. Hanki Sawickiej (1 ksiądz), ul. Korczaka od ul. Kochanowskiego (1 ksiądz)
PARAFIA W RYBIENKU LEŚNYM
7 stycznia, poniedziałek, od 15.00: Drogoszewo, od pp. Kopytowskich i odcinek al. Wolności od pp. Krawczyków w stronę łąk, do pani Koczary; Latoszek, od pp. Kisielów do pp. Razińskich
8 stycznia, wtorek, od 15.00: Latoszek, od pp. Nowowiejskich do p. Falby; ul. Przelotowa od p. Plewa do pp. Matejko
9 stycznia, środa, od 15.00: ul. Jeziorna od p. Podolak do pp. Morawskich; ul. Kolonijna od p. Przytulskiej do pp. Pankowskich
10 stycznia, czwartek, od 15.00: ul. Ogrodowa od p. Dąbrowskiej do p. Wrzosek oraz ul. Dolna; ul. Jasna od p. Palesa do p. Mieszało
11 stycznia, piątek, od 15.00: ul. Piaskowa, Skarżyńskiego, Jodłowa, Warszawska (Rybienko Łochowskie); ul. Letniskowa od p. Sztych rozpoczynając
12 stycznia, sobota, od godz. 13.00: ul. Konwaliowa, Słoneczna, Graniczna (do pp. Budzyńskich); ul. Powstańców rozpoczynając od pp. Zielińskich
opr. red.